Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nem a legerősebb marad életben, nem is a legokosabb, hanem az, aki a legfogékonyabb a változásokra.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésszentháromságKeresés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Szégyen fal
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:53 pm by Halál
Már a címből sejthetitek, hogy mire való.
Aki nem képes együttműködni, az ide lesz kirakva. Ha bannolnak valakit az is kikerűl ide.
Közölni kell a felhasználó nevét, hogy miért lett ide kirakva és a büntetés megnevezését, teszem azt, bannolás, 2 hétre.

Megjegyzések: 30
Legutóbbi témák
» Folyosók
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:48 pm by Halál

» Idegen kolónia Európában
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:51 am by PRéDA

» Menekűlttábor
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 9:13 am by PRéDA

» Királynői kamra
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:46 am by PRéDA

» Kamrák közti folyosók
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 7:48 am by PRéDA

» Közös Társalgó
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:24 am by PRéDA

» Szabad
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 4:07 am by Koncoló

» 6-os terem
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 2:43 am by Halál

» Túlélő kaland
Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeSzer. Nov. 02, 2011 3:28 am by Halál

Zene

Bisur audió- jelentése  title=
Facebook

 

 Bisur audió- jelentése

Go down 
SzerzőÜzenet
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur audió- jelentése Empty
TémanyitásTárgy: Bisur audió- jelentése   Bisur audió- jelentése I_icon_minitimeSzer. Szept. 01, 2010 3:05 am

Gyógyulásom közben köteles voltam egy audió naplós jelentést küldeni a feletteseimnek, később megkaptam a PDA-t is, hogy mindnet dokumentáljak:
Andrew Art az az Bisur audió bejegyzése az incidensről:
Éppen a hibernálásból ébredtem mikor a Nighthammert támadás érte. Sikerült eljutnom a vezérlőbe ahova betört egy idegen humanoid lény én sikeresen elmenekültem a hangárba de ott csak egy hajó volt. Vérengzés tört ki a helyekért, szerencsére én bejutottam, a komp ezután az LV-426 Archenon bolygóra szállt le. A leszállás alatt becsapódást értek. Könnyebb sebekkel megúsztam és társaimmal egy másik komphoz mentünk. A fedezékünket idegenek támadták meg. Én lettem a túlélők vezére. Miután egy szánkó szerű kreálmánnyal elmenekültünk és egy másik fedezékben kihúztunk egy éjszakát tovább indultunk. Utunk közben számos Xenomorphal találkoztunk. Őket legyőztük, de amikor a humanoidok támadtak csak én éltem túl, engem megjelöltek egy fémjelzővel. Végül a bázison húztuk meg magunkat. Később sikerült bárbajban legyőznöm egy idegent. A többi idegen megkegyelmezett és egy tőrt adtak. Csak még egy túlélő volt rajtam kívül akivel kihúztunk néhány napot. Végül megérkezett a felmentő sereg. A tudósok megvizsgálták a fegyvert és visszaadták, valamint beszámoltam nekik a lényekről.
A jelentésnek vége.
Vissza az elejére Go down
Bisur

Bisur


Tartózkodási hely : Hell!

Bisur audió- jelentése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bisur audió- jelentése   Bisur audió- jelentése I_icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 9:18 am

A Gatewayen és a Destiny csempészhajón történtek:

Egyik nap különös dolgokat észleltünk a Gateway űrállomáson. Sikeresen riadóztattuk a bázist. A parancsnok egy osztaggal kiküldött minket. Egy lényt sikeresen likvidáltunk még a szellőzőbe. Két lényből egy hamar kimúlt. Ekkor vesztettünk el egy embert. A másik lény betört a parancsnoki hídra, csak az ezredes menekült meg, ő is súlyos sebeket szenvedett. A lényt követtük a folyosókon át. Sikeresen megmentettünk három katonát akik el voltak zárkózva. Ezután a lény meglepett és engem megsebesített. Raynor közlegény likvidálta a lényt, ezután az akció véget ért számunkra.

Alig ért véget, rögtön a dokkokhoz küldtek engem és Iván közlegényt aki velem volt az előző küldetésben is, én a sebemre csak egy injekciót tudtam beadni magamnak. A küldetés aktáját önök is látták, most a nem hivatalos jelentést tenném.
Az osztag jól összeszokott csapat volt. Kiváló katonák, kiváló felszereléssel. Két napot repültünk az űrben. Így hát nem is érthető a sok veszteség. Minden bizonnyal Ghost a hivatalosan nem létező katona állhat minden mögött. Mikor megérkeztünk zsoldosok fogadtak, akik csapdába csaltak. Egy hatalmas robbanás mentett meg minket. Ezután xenomorph aktivitást észleltünk a hajón. Franc tudja honnan. Ezután nem részletezném a küldetés nehézségeit. A létfentartást én és Iván közlegény kapcsoltuk be. Az egész hajó egy nagy xenomorph fészek volt. Az osztaghoz kirendelt Doktornő megállapította, hogy génmódosított lényekről van szó. Körül, belül 50 darabot likvidáltunk összesen. Iszonyú kemény páncéljuk volt. Mielőtt még eljöhettünk volna egy hibrid Predatorból kikelt xenomorph állta utunkat. Ő okozta a legtöbb veszteséget.
Végül sikeresen megmenekültünk, én a gyengélkedőre kerültem. Ezután kiképzéseket kaptam. A jelentésnek vége... Mégse...

Áldozatok:
Tex - xenomorphok végeztek vele
Freez - a hibrid ölte meg
Mike - szintén hibrid ölte meg
Iván - róla nem tudni semmit
Ghost - őt én magam lőttem le, ő volt az áruló

Sebesültek:
Jómagam félhalottan kerültem a Gatewayre
Coopman és Shade könyebben sérült
Aim végtag vesztés

Valami nagyon piszkos dolog folyt azon a hajón. Egy biztos, az idegeneket mesterségesen manipulálták, módosították és mi voltunk a csali.
A jelentésnek vége.
Vissza az elejére Go down
 
Bisur audió- jelentése
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bisur
» Bisur
» Koncoló vs Bisur
» Bisur vs Rey' derwa
» Árny vadász vs Bisur

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Napló-
Ugrás:  
Saját fórum a HungarianForum-on | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés
mobil avptrinity